Dabar yra Sek Lap 23, 2014 8:27 am

Visos datos yra UTC + 3 valandos

Spustelk jei patinka šis forumas!

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Megzti drabužėliai gyvūnams
StandartinėParašytas: Ket Bir 04, 2009 1:53 pm 
Dažna dalyvė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai taip, na pas mano suni tai sunku erke pamatyti, nebent kur nors virsuj ant nugaros, ar ant galvos buna... o taip tik ciupinejant galima rasti... :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Bir 04, 2009 1:57 pm 
Moderatorė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano trumpaplaukis, tai erke be dideliu vargu randu...bet dabar esu truputi išsigandusi, nes buvo jam erkė į galvytę įsisiurbusi, tai ištraukiau su visomis kojomis ir galva, bet liko mano šuniukui mažas guzelis ant galvos:( bijau,kad gali nepranykti.... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Bir 04, 2009 6:56 pm 
Dažna dalyvė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Visada guzeliai lieka kai istrauki erke :? Nebijok veliau pranyks ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Bir 04, 2009 11:15 pm 
Moderatorė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tikiuosi,kad isnyx,nes anksciau esu ne viena erkiu istraukusi,bet guziuku nelikdavo,tik sisyk liko:( bet kita savaite skiepysiu suni,paprasysiu,kad veterinaras paziuretu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bir 09, 2009 10:57 pm 
Naujokė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Šunų mados toks dalykas, kai jau žmonės nebežino ką veikt ir iš ko pasišaipyt.
Mano šuo, nors nemažas, bet yra labai trumpo plauko, pilvas išvis plikas (ir tai ne todėl, kad jaunas ciuckis, vis dėl to 4 metai) ir išeinam kaip lauke -10 tai jau tada nuo šalčio dreba. Turim pirktinį kombendzoną, toks per visą kūną, o pašiknytėje yra skylė didžiulė, tai tikrai gyvūnui netrukdo atlikti reikaliukus. Jis yra pašiltintas ir neperšlampamas (mano kalaitė neturi jokio specifinio kvapo, kaip katė, tačiau kai sušlampa, tai tikrai kvapas ne koks pasidaro, reikia tyst į vonią ir trinkt su šunišku šampūnu. Po to ji snukiu čiuožia per visas lovas, bando išsidžiovint, tai ir nervina, kai drėgni baldai) Gal kada sunarpliosiu savo rankomis ką nors. Su mama galvojom, nueisim į "padevalkę" nupirksim kokį seną, storą džemperį, ir kaip nors iš jo pasiųsim tokį su užtrauktuku per nugarą. Kas liečia batukus, tai ir aš planuoju nupirkti. Kaip minėjau mano šuo trumpakailis, tarpupirščiai pliki, ir ten dar papildoma odelė (išskėstos letenos atrodo kaip anties pėda, nes tai medžioklinis, paukštšunis kuris esant reikalui turi atnešti nušautą paukštį net ir iš vandens, tai gi, tokios išsivysčiusios pėdutės, pagal standartą, kad geriau plaukt būtų) į letenas prilenda sniego, ji negali iškrapštyt iš tų odelių, tada ir skauda- šlubuoja, verkia. Per didelius šalčius, gulasi ant pilvo, nes per daug pėdas skauda. Žinot, gal ne visi šunis turit, bet matant kaip kankinasi šeimos narys, kuris negali pasiguosti- bežiūrint širdis plyšta. Bet ne tik dėl to pravartu turėt tuos batukus- jei šuo susižalojęs koją, galima namie jį uždėt (jei maniškė susižeidžia leteną, užbintuota būna tik tol, kol ją kažkas mato- jei kas nusisuka, ji nusikramto bintą. Aišku, šuo išsilaižo, ir reik duot žaizdai kvėpuot, nes ale nenatūralu, bet kai uždėti brangūs vaistai tai ir ne tik gaila pinigų kai šuo juos nulaižo, bet ir baisu, kad nenusinuodytų) o lauke bintas peršlampa arba išsitepa. Dabar apie antkaklius su swarovski. Man labai patinka šuniui nupirkt gražų pavaduką ar antkakliuką. Patinka, kai kieme žmonės pagyria, mat kaip papuoštas šuo. Na, bet aišku čia man tik malonumas tie gražūs antkakliai, šuns tai nejaudina- bile į lauką bėgt svarbiausia. Perku iš parduotuvių, nes kai užeinu- visad akcijos. Išrenku labai gražų iki 5 lt, ir be swarovski. Paskutinį kart pirkau tokį ale odinį, raudoną, ir su rožine skarele priekyje, nerealiai gražus, o kaina nesiekė 4 litų. Brangiausią nupirko mama- irgi ale odinis, rožinis su gėlytėm odinėm, kainavo ~22 lt. Tai vat, pačiai gražu tie antkakliukai su kristalais, bet kam to šuniui reikia? Jau geriau nusipirksiu sau kokį rūbą kaip už tokią sumą. Palauksiu, kol atsiras tų antkakliukų "padielkos" su apvaliais stikliukais, juk atrodys lygiai taip pat kaip tie kristalai... O kas žino, gal ten tie antkakliai net nepapuošti swarovskiais, juk būna...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 10, 2009 12:29 pm 
Moderatorė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai faina, kad pasidalinai savo nuomone, Aiste. Daugeliu klausimu aš tau pritariu, nes pati auginu šunį... Pritariu,kad per didžiuosius šalčius reikia batuku, pritariu, kad kai/jei šuniui šalta - jį būtinai reikia aprengti... , nes jei teisingai auginame savo augintinį jis tampa mūsų šeimos nariu ir kaip patys neiname nuogi i lauką, taip ir nesinori į šaltį ginti savo šuns... esmė tame, kad viską reikia daryti su saiku... Net ir svarovskiai ant antkakliuko kartais gražu, bet tam reikia,kad ir šeimininkas atitinkamai atrodytu arba būtų kažkokia proga... :shock:

Įkelk savo šuns foto, suintrigavai mane...smalsu kaip jis atrodo 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 10, 2009 1:16 pm 
Naujokė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ji neveislinė, maišyta, bet vis dėl to paukštšunis. Lengvai dresuojasi (nors net daugelio dalykų nereikėjo mokyt), paukštį pamačius net virpa. Dėdė, medžiotojas, sakė su ja galima labai daug pasiekt, tik vat, kad medžioklėje reikia šuniui LMD dokumentų. :) Beje, miega tik lovoj ir po kaldra, kad ir kaip karšta būtų :D Taip pat, mėgsta vaišintis nuo stalo.

Čia šį pavasarį, už mūsų daugiabučio. :)
Paveikslėlis

O čia matosi jos itin "gauruotas" pilvas. :mrgreen:
Paveikslėlis

Tas antkaklis kur pasakojau, matosi tik skarytė.
Paveikslėlis

Jai labai patinka nešiot įvairius daiktus, pagalius. Noriai neša kokį pirkinį iš parduotuvės. Čia iš po žiemos, riebalų sluoksnį užsiauginus. :D
Paveikslėlis

Na ir pabaigai video darytas prieš dvi savaites.
http://www6.videogaga.lt/video#dm.id%25 ... bqdywrmlfk

P.S. daugiau neofftopinsiu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 10, 2009 1:38 pm 
Moderatorė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aiste, gražus šuo:) peržiūrėjau filmuotą medžiagą...mmmmmmm o jis visada taip ruosiai i lauką? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 10, 2009 1:43 pm 
Aktyvi dalyvė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai juokingai miega ant pagalves :) ir kates myli ar tik savo?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 10, 2009 2:44 pm 
Naujokė
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Monika, dėkavoju už abi :D Beveik visada.

Girl, na myli tai tik savo, bet kitas mėgsta užvaikyt, o kai nuveja į kampą tai nieko ir nedaro :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 3 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Ooras ranku darbo odines rankines - Ooras handmade leather bags purses cosmetic bags totes!

"MSP" dizainas (reklama@pasidaraupati.lt)